Nowa odsłona kuchni japońskiej
Najlepszej jakości składniki w połączeniu z niebanalnym sposobem podania tworzą artystyczny kunszt na talerzu. Usiądź, rozgość się, a my zajmiemy się resztą...
Sezonowe menu

Nasze menu często się zmienia. Wykorzystujemy to co w danym momencie najlepsze: świeże produkty oraz ryby i owoce morza.

Otwórz nasze menu
Zespół Ima Sushi
Nasz zespól tworzą ludzie z pasją. Pasją do gotowania i tworzenia nowych niebanalnych dań. Skład kelnerski stale podnosi swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej ugościć Was w Ima. Poznaj nas bliżej
„Jak zawsze najwyższy poziom. Jedzenie pyszne. Pięknie pakowane w czasie epidemii - estetyczne kartonowe pudełka, pełne kwiatów i dodatków. Zawsze do zamówienia miły prezent w postaci herbaty itd. Najlepsze sushi w Rzeszowie."
Opinie naszych klientów
„Bardzo dobra kompozycja smakowa. Pięknie przygotowane, udekorowane i zapakowane na wynos. Uczta dla podniebienia :) Polecam.”
Opinie naszych klientów
„Sushi na najwyższym poziomie - przepyszne, świeże, estetycznie podane. Małe dzieło sztuki na talerzu, które właśnie zdobyło swoich fanów i subiektywną opinię najlepszego wśród rzeszowskich restauracji.”
Opinie naszych klientów
„Świeżość, smak i jakość. Zdecydowanie najlepsze sushi w Rzeszowie, a może i na Podkarpaciu. Oby tak dalej!”
Opinie naszych klientów
Oferta Ima Sushi

"U nas możesz zorganizować spotkanie biznesowe, kameralne spotkanie ze znajomymi lub po prostu spotkać się z przyjaciółmi przy kawie."

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
Zarezerwuj stolik

Zapraszamy do Ima Sushi. Rezerwacji możesz dokonać telefonicznie, przez messengera na Facebooku, na mojstolik.pl lub przez stronę z zamówieniami online.

Zadzwoń:

+48 606 440 888

Napisz na FB:

fb.com/imasushirzeszow