Pasja i miłość do kuchni japońskiej
Ima Sushi jest mieszanką pasji i miłości do kuchni japońskiej oraz długoletniego doświadczenia. Najlepsze składniki, wspaniali ludzie oraz niepowtarzalny klimat sprawiają, że poczujesz się u nas, jak u siebie.
Nasz zespół
Nasz zespól tworzą ludzie z pasją. Pasją do gotowania i tworzenia nowych niebanalnych dań. Skład kelnerski stale podnosi swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej ugościć Was w Ima.
Sebastian
Szef Kuchni
Moja droga z sushi zaczęła się 13 lat temu, pod okiem doskonałych Sushi Masterów z którymi miałem przyjemność pracować. Wiedząc, że najlepsze sushi powstaje z połączenia pasji i zaangażowania, dążę do uzyskania wyjątkowego smaku, dzięki któremu każdy Gość czuje się dopieszczony. Uwielbiam przygotowywać klasyczne sashimi i nigiri, ale także zaskakiwać swoich Gości rolkami typu Special. W Ima Sushi chcemy serwować najlepszej jakości ryby i owoce morza, jednocześnie pamiętając o tym, że kuchnia japońska cały czas się rozwija i nie zamyka na nowe smaki.
Grzegorz
Zastępca szefa kuchni
Przygodę z sushi zacząłem od pracy w kilku restauracjach w Poznaniu, a doświadczenie nabyte tam, przeniosłem do rodzinnego Rzeszowa. Uwielbiam niestandardowe połączenia i nutę improwizacji. Sushi jest dla mnie świetnym polem do popisu. Jeżeli moi Goście obdarzą mnie zaufaniem, z pewnością się nie rozczarują.
Mariusz
Sushi Chef
Przygodę z kuchnią zacząłem 11 lat temu w Londynie. W pracy jako Sushi Chef szczególnie lubię możliwość ciągłego rozwoju i różnego rodzaju nowinki. Doceniam kiedy Goście dają mi wolną rękę w przygotowywaniu dla nich sushi.
Michał
Sushi Chef
Kuchnia japońska stała się moja pasją ponad 14 lat temu. Teraz swoim doświadczeniem mogę podzielić się z klientami Ima. Lubię przygotowywać szczególnie klasyczne kompozycje takie jak nigiri i sashimi. W pracy jako Sushi Chef cenię sobie szczególnie kontakt z Gośćmi.
Maciej
Sushi Chef
Maciej jest sushi masterem od 9 lat. Pracował w kraju i zagranicą. W kuchni japońskiej ceni prostotę i szacunek do produktu. Jego ulubioną rolką jest tatar w tempurze oraz jego autorska rolka – Maciej Roll. W wolnym czasie jest fanem gier komputerowych.
Przyjdź, rozgość się, a resztę zostaw nam.